نقد فیلم Terminator Dark Fate

» نقد فیلم Terminator Dark Fate

نقد فیلم Terminator Dark Fate


این فیلم آخرین سری از فیلم های ترمیناتو یا همان نابودگر می باشد که در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است .


در این فیلم یک ربات از آینده به زمین می آید و می خواهد زنی را که قرار است زمین را از آینده ای که ربات ها میخواهند نابودش کنند نجات دهد ، بکشد .


همراه با این اتفاق یک زن ارتقا یافته نیز از آینده به زمان حال فرستاده می شود که ماموریتش مراقبت از این زنی است که قرار است کشته شود .


در این مسیر مبارزه های خیلی خوب و هیجان انگیزی اتفاق می افتد که واقعا نمی توانید از پای فیلم تکان بخورید .


در این مسیر زنی نیز به این دو زن اضافه می شود که فرزندش قبلا توسط یکی از همین ربات ها کشته شده بود . این زن از آن به بعد قصد داشته هر رباتی را می بیند بکشد و نابود کند .


این سه زن به هر روشی با این ربات مبارزه می کنند و آن را نابود می کنند اما این ربات دوباره خود را بازسازی می کند و به این راحتی ها از بین نمی رود .


این سه زن مجبور می شوند به ربات دیگری که همیشه به آن ها به صورت ناشناس کمک می کرده پناه ببرند و از او کمک‌ بگیرند .


این ربات همان رباتی است که قبلا پسر آن زن را کشته بود و حالا راه و روشش را عوض کرده و دارای وجدان شده و سبک زندگی اش انسانی شده . این ربات آرنولد می باشد . آرنولد به آن ها کمک‌ می کند و چند باری آن ها را از مرگ نجات می دهد .


اما ربات شرور به هیچ وجه کشته نمی شود . تا اینکه زن ارتقا یافته سیستم منبع انرژی اش را فدای آن ها می کند و با این سیستم بالاخره آن ربات را نابود می کنند . اما هم آرنولد و هم زن ارتقا یافته می میرند .


فیلم بسیار خوش ساختی می باشد و هم بازیگران و هم عوامل پشت صحنه به خوبی وظیفه خود را انجام دادند .


نحوه مبارزات و فرار از دست ربات طوری طراحی و بازی شده که هیجان زیادی را به شما القا می کند . نحوه فیلم برداری نیز بسیار بی نقص می باشد .


تنها مشکلی که وجود دارد ، بازی نسبتا ضعیف لیندا همیلتون می باشد . بازی این شخص مقداری مصنوعی بوده و در نقشش کامل فرو نرفته و حس جنگجو بودن را به شما نمی دهد . و فقط احساس می کنید تعدادی حرکت از خود در می آورد .


در کل فیلم خوبی می باشد . نقطه قوت فیلم مقدار زیاد مبارزات می باشد .

تگ ها :   نقد فیلم
آخرین مطالب این وبلاگ